Adriana Sečkárová v kategórii Blog

Zo série ONLINE TORO (sa) predstavuje: Nezastaviteľná Adriana

Zo série ONLINE TORO (sa) predstavuje: Nezastaviteľná Adriana

V ONLINE TORO sme sa rozhodli, že sa vám predstavíme. Začneme našou Adrianou.

Súčasťou ONLINE TORO advertising som už štvrtým rokom. V spoločnosti som začala ako SEO špecialistka, kde som postupom času zastrešovala väčšie kampane ako napríklad Životné momenty Tatra Banka, Union poisťovňa či AJ produkty.  Okrem týchto klientov som mala na starosti aj menšie a stredné podniky, ktorým som pomáhala dostať webové stránky na popredné pozície vo vyhľadávaní v organickej časti Google.

Od januára 2021 som sa stala oficiálne výkonnou riaditeľkou ONLINE TORO a teším sa na nové výzvy, ktoré ma čakajú.

Trochu z mojej minulosti

Predtým ako som prišla do ONLINE TORO (a do Bratislavy), som žila 7 rokov v Prahe. Študovala som na Vysokej škole ekonomickej a pracovala ako marketingový špecialista v dvoch spoločnostiach. Počas tohoto obdobia som absolvovala výmenný študijný pobyt v Slovinsku, učila deti v Indii, pracovala v kaviarni na ostrove Martha’s Vineyard v USA (kde Barak Obama trávil leto s rodinou) a precestovala mnoho nádherných krajín, kde som s nadšením spoznávala život miestnych ľudí.

Po doštudovaní inžiniera som vycestovala do Taiwanu, kde som pôsobila v turistickom marketingu v spoločnosti Redefine Tourist Mixer a prezentovala jednotlivé komunity, v ktorých som žila. Viac o mojom živote v komunitách si viete prečítať na blogu Taiwanderland.

Adriana zaujimavosti

Opýtali sme sa jej

Otázka od Moniky: Čo máš na svojej práci najradšej a naopak, s čím bojuješ?

Najradšej mám prácu s ľuďmi a prácu so sebou samou, čo je v dnešnej dobe a v dobe online-u „záhul“ (haha). V ONLINE TORO sme jeden tím a ťaháme za jeden povraz – a práve to ma posúva ďalej či motivuje pri pohľade do budúcnosti. Ďalšou vecou, ktorá robí moju prácu zaujímavou je to, že od začiatku som mala možnosť „dostať sa všade“, takže i keď to nieslo so sebou bremeno zodpovednosti, mohla som sa reálne podielať na zaujímavých projektoch či mnoho nového sa naučiť.

S čím naopak bojujem je negativita a nevraživosť ľudí v online svete. Zároveň verím, že táto bublina anonymity a odvahy za klávesnicou raz praskne a kritické myslenie naberie na obrátkach. Práca v marketingu je veľakrát podceňovaná a niekedy sa aj ťažko obhajuje. Pri dobre nastavenej stratégii a hlavne triezvej komunikácii medzi stranou agentúry a klientom, nie je obhajoba nutná, pretože výsledky väčšinou hovoria samé za seba.

A naozaj najradšej mám, keď si nás klienti pochvaľujú a vidia reálny efekt kampaní.

Otázka od Moniky: Vedela si si sama seba predstaviť v minulosti na tejto pozícii?

Haha. Pred 5 rokmi som odišla do Ázie s tým, že neviem, či sa vrátim a mojim cieľom bolo zachraňovať delfínov. Domov som sa vrátila a delfíny som žiadne (zatiaľ !!) nezachránila. 

Veru, nepredstavovala som si seba na žiadnej takejto ani podobnej pozícii. Ale myslím si, že už dlhšie som sa v tíme profilovala do role, kedy som (v úvodzovkách) chcela mať všetko pod kontrolou, presadiť to svoje a tvrdohlavo si ísť za svojim cieľom. Myslím, že Katka to videla a ten priestor mi nechala a mnoho ma naučila (a učí), začo jej vďačím.

Otázka od Jakuba: Máš najlepších kolegov?

Jednoznačne. Viem, že sa na nich môžem spoľahnúť a veľakrát cítim, že ich práca baví. Preto verím, že sa mi podarí pridať ruku k dielu v rámci pozície CEO a budem vedieť mojim kolegom, firme a zároveň aj klientom pomôcť v ich raste a spokojnosti.

Otázka od Katky: Čo by si chcela odkázať našim čitateľom?

Určite si prečítajte našu prípadovú štúdiu, kde sme spolu s Katkou Rusňákovou, našou majiteľkou, spolu koncom roka 2020 vytvorili SEO štúdiu na 32 zákazníkoch počas 2 rokov spolupráce. Okrem iného v nej zistíte, koľkým zákazníkom sme dokázali zvýšiť počet konverzií a návštev z neplateného vyhľadávania v Google.

 

      Vaša CEO, Dizajn bez názvu (1)

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.