Jakub Laurencik v kategórii Blog Marketing Online marketing Online novinky Youtube reklama

Trendy v Youtube – Ako ich využiť v hotelovom biznise

Trendy v Youtube – Ako ich využiť v hotelovom biznise

Aj my sme boli súčasťou nedávneho podujatia HORECA konferencia a Jarné stretnutie hotelierov, ktorej sa zúčastnilo viac ako 150 majiteľov, prevádzkarov a manažérov hotelov a reštaurácií na Slovensku. Táto konferencia sa konala v Senci 14. – 16.5. a nosnou témou konferencie bolo HOSPITALITY 2.0., inak povedané potreba inovácií produktov a služieb v HoReCa. Novinkou na konferencii bol blok Hotel Technology Forum, ktorý mohol priniesť účastníkom prehľad o novinkách v oblasti digitálnych riešení a informácie o startupoch v oblasti HoReCa.

Na akcii tiež vystúpil náš CEO Peter Pauer, ktorý sa venoval súčasným trendom v Youtube a ich využitiu v hotelovom biznise. Z jeho vystúpenia sa mohli účastníci dozvedieť ako získať viac zákazníkov z internetu, ako si budovať vlastné sales kanály a prečo je Youtube vhodným nástrojom v marketingovom mixe každého hotela.

Okrem iného sa účastníci dozvedeli, že Youtube je 2. najväčší vyhľadávač na svete, mesačne ho sleduje až 77% Slovákov, ktorí tu týždenne trávia v priemere 48 minút.

Peter analyzoval správanie užívateľov na Youtube a spôsoby ako ich zaujať. Rozprával tiež o rôznych súčasných ale aj pripravovaných reklamných formátoch Youtube a možnostiach ich využitia v praxi. V jeho príspevkoch nechýbali konkrétne ukážky a videá jednotlivých formátov. Na záver pripojil niekoľko konkrétnych tipov a trikov, ktoré vo svojej online komunikácii hotely môžu využiť.

O89A0763

Radi by sme sa aj touto cestou poďakovali Zväzu hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky a vydavateľstvu Mafra za výborne zorganizovanú akciu. Všetkým účastníkom prajeme veľa síl a trpezlivosti v budovaní ich hotelového biznisu a veríme, že sa na niektorej z akcií opäť stretneme.

V prípade ak ste boli účastníkom tohto podujatia a k prezentácii máte otázky, prípadne potrebujete v oblasti online marketingu pomôcť alebo si iba nezáväzne pokecať o Vašom biznise kontaktujte Petra priamo emailom na peter.pauer@onlinetoro.sk.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.