Jakub Laurencik v kategórii Blog Marketing Online marketing Online novinky Youtube reklama

Trendy v Youtube – Ako ich využiť v hotelovom biznise

Trendy v Youtube – Ako ich využiť v hotelovom biznise

Aj my sme boli súčasťou nedávneho podujatia HORECA konferencia a Jarné stretnutie hotelierov, ktorej sa zúčastnilo viac ako 150 majiteľov, prevádzkarov a manažérov hotelov a reštaurácií na Slovensku. Táto konferencia sa konala v Senci 14. – 16.5. a nosnou témou konferencie bolo HOSPITALITY 2.0., inak povedané potreba inovácií produktov a služieb v HoReCa. Novinkou na konferencii bol blok Hotel Technology Forum, ktorý mohol priniesť účastníkom prehľad o novinkách v oblasti digitálnych riešení a informácie o startupoch v oblasti HoReCa.

Na akcii tiež vystúpil náš CEO Peter Pauer, ktorý sa venoval súčasným trendom v Youtube a ich využitiu v hotelovom biznise. Z jeho vystúpenia sa mohli účastníci dozvedieť ako získať viac zákazníkov z internetu, ako si budovať vlastné sales kanály a prečo je Youtube vhodným nástrojom v marketingovom mixe každého hotela.

Okrem iného sa účastníci dozvedeli, že Youtube je 2. najväčší vyhľadávač na svete, mesačne ho sleduje až 77% Slovákov, ktorí tu týždenne trávia v priemere 48 minút.

Peter analyzoval správanie užívateľov na Youtube a spôsoby ako ich zaujať. Rozprával tiež o rôznych súčasných ale aj pripravovaných reklamných formátoch Youtube a možnostiach ich využitia v praxi. V jeho príspevkoch nechýbali konkrétne ukážky a videá jednotlivých formátov. Na záver pripojil niekoľko konkrétnych tipov a trikov, ktoré vo svojej online komunikácii hotely môžu využiť.

O89A0763

Radi by sme sa aj touto cestou poďakovali Zväzu hotelov a reštaurácií Slovenskej republiky a vydavateľstvu Mafra za výborne zorganizovanú akciu. Všetkým účastníkom prajeme veľa síl a trpezlivosti v budovaní ich hotelového biznisu a veríme, že sa na niektorej z akcií opäť stretneme.

V prípade ak ste boli účastníkom tohto podujatia a k prezentácii máte otázky, prípadne potrebujete v oblasti online marketingu pomôcť alebo si iba nezáväzne pokecať o Vašom biznise kontaktujte Petra priamo emailom na peter.pauer@onlinetoro.sk.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.