gonzales v kategórii Online marketing Web

RUonline patrí medzi top directmarketingové agentúry 2010

Vedeli ste, že kvalifikovaný odhad directmarketingového trhu pre rok 2010 mal byť na úrovni roku 2008 a to v hodnote 47,5 mil. €? Pravdou je, že že vývoj nenabral pozitívny smer a ekonomická situácia v Európe ovplyvnila aj vývoj u nás.
RUonline patrí medzi top directmarketingové agentúry 2010

Vedeli ste, že kvalifikovaný odhad directmarketingového trhu pre rok 2010 mal byť na úrovni roku 2008 a to v hodnote 47,5 mil. €? Pravdou je, že že vývoj nenabral pozitívny smer a ekonomická situácia v Európe ovplyvnila aj vývoj u nás. Kvalifikovaný odhad trhu tak dosiahol v roku 2010 úroveň 42,3 mil. €. Aj my ste toho súčasťou!

Vedeli ste, že RUonline sa dostala medzi top directmarketingové agentúry roka 2010? Hoci sme v roku 2010 pôsobili na trhu len 3 mesiace, čo sa odzrkadlilo na našom podiele z celkového obratu, klienti, ako aj odborná verejnosť „sú online“ a v týchto časoch si uvedomujú potrebu aktivít na webe viac ako kedykoľvek predtým. Reklama na interneteSEO optimalizácia a PPC reklama sú „in“, marketingové rozpočty na outdoor preberá online reklama.

 

a

Vývoj directmarketingového trhu hodnotíme viac menej pozitívne, orientácia zákazníkov na výsledky kladie čoraz väčšie nároky na agentúry. Online segment má v tomto výhodu, keďže je v ňom možné presne vyčísliť vložené náklady verzus získané príjmy. Ako povedal Martin Šeliga z Direct Marketing, v časoch obmedzovania marketingových rozpočtov zadávatelia marketingovej komunikácie čoraz viac chápu, že časy gigantických mediálnych reklamných kampaní sú preč, a tak sa pokúšajú segmentovať trh a so segmentami komunikovať cielene.

 

b

Naše projekty sa okrem iného dostali do rebríčka top projektov roka 2010/2011.  Spoločnosť BITTNER PRINT s.r.o. uskutočnila vo svojich procesoch obrovské zmeny so zameraním na online, preto sme sa rozhodli projekt predstaviť aj v októbrových Stratégiách (príloha Direct marketing). Medzi top projekty sa dostal aj šikovný projekt ZDRAVÍmE.sk, v ktorom sme chceli poukázať na to, že e-shop môže mať dnes každý, stačí pracovať na ňom s chuťou a vytýčiť si ciele.

 

c

Čo si myslia agentúry o klientoch? Kde robia klienti najčastejšie chyby? Aké sú odporúčania pre korektný a efektívny vzťah klient – agentúra? Aj na tieto otázky sme odpovedali spolu s ďalšími directmarketingovými  odborníkmi.

d

Sme veľmi radi, že sa Stratégie rozhodli s nami opätovne spolupracovať pri tvorbe ročenky Direct marketing, ďakujeme za poskytnutý priestor  na vyjadrenie sa.

 

e

Zistite, aké nové produkty/služby uviedli directmarketingové agentúry v roku 2010/2011.

 

f

 

Zdroj: Stratégie október 2011, ročenka Direct marketing
Autor: Ing. Katarína Molnárová, CEO, Business owner

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.