gonzales v kategórii Google Adwords Mobilný marketing Online marketing Web

Reklama vo vrecku Vášho zákazníka

Aj vy chcete osloviť 425 miliónov zákazníkov, ktorí sa pravidelne prihlasujú do najväčšej sociálnej siete prostredníctvom svojich mobilov a tabletov?
Reklama vo vrecku Vášho zákazníka

Aj vy chcete osloviť 425 miliónov zákazníkov, ktorí sa pravidelne prihlasujú do najväčšej sociálnej siete prostredníctvom svojich mobilov a tabletov?

 

Silu inteligentných mobilných  telefónov a nástup tabletov pociťuje i najväčšia sociálna sieť Facebook, ktorá sa takto snaží podchytiť i mobilný segment zákazníkov. Dôvod je jednoduchý. Takmer polmiliardy návštevníkov Facebook-u prichádza práve z týchto zariadení. A ako týchto potenciálnych zákazníkov podchytiť a ovplyvniť prostredníctvom mobilov a tabletov?

 

Na výber máme dve možnosti:

 

–          prostredníctvom mobilnej aplikácie založenej na oficiálnej Facebook Platform (dostupnej pre IOS ako i pre Android),
–          prostredníctvom mobilnej reklamy zobrazovanej v News Feed-e, ako i vo forme bannerov.

 

Mobilná appka na Facebooku:

 

Chcete vedieť ako na to?

 

Prostredníctvom oficiálnej Facebook Platform si Vašu obľúbenú aplikáciu na Facebook-u  jednoducho pridáte do svojho profilu a následne môžete jednoducho pridávať svojich priateľov na jej využívanie a zdieľanie. Následne je distribuovaná prostredníctvom news feedu, ako i na váš wall.

 

Facebook teda umožňuje implementovat do Vášho profilu nielen jemu vlastné ale i externé appky, ktoré šíria reklamné posolstvo určitej spoločnosti.

 

Aký je postup?

 

Vytvoríte si svoju mobilnú appku a prostredníctvom Facebook Platform ju jednoducho integrujete do najväčšej sociálnej siete Facebook prostredníctvom requestov, news feedu a open graphu – takto sharujete svoje reklamné posolstvo medzi užívateľmi Facebooku.

Prinášame Vám printscreen, ako taká mobilná appka vyzerá:

 

Obrázok č. 1: Už nemusíte prijímať aplikácie a hry typu Farmville alebo Birthday Calendar výlučne na klasických desktopoch a notebookoch. Odteraz aj vo svojich smartfónoch môžete využívať takéto  externé aplikácie, ako Vám názorne prinášame v dole uvedenom obrázku:

facebookads2

Chcete vedieť o tejto možnosti viac? Kliknite tu.

 

Priame inzerovanie na Facebooku:

 

Facebook plánuje v najbližšej dobe plnohodnotne spustiť  reklamné inzerovanie určené pre svojich mobilných  a tabletových užívateľov.

Čo bude jeho súčasťou?

 

–          mobilné bannery,
–          sponzorované odkazy (viď dole obrázok),
–          špeciálne reklamné lokalizačné nástroje – na základe kľúčového slova si nájdete konkrétnu prevádzku, ktorá zaplatí .

 

Prinášame Vám ukážku, ako to bude reálne vyzerať:

 

Obrázok č. 2: Máte radi filmy alebo históriu? Už čoskoro budete mať jedinečnú možnosť sociodemografického a záujmového (podľa vyplneného profilu a zadaných likeov fanpageov u Vašich potenciálnych zákazníkov a návštevníkov) cielenia a tak zasiahnutia správnych ľudí v správny čas. Tým sa následne zobrazí v ich news feede Váš sponzorovaný odkaz, tak ako prináša dole uvedený obrázok v prípade filmu Titanic 3D (daný užívateľ má rád filmy alebo históriu):

 

facebookads3

 

 

Fascinuje Vás reklama na Facebooku? Chcete zasiahnuť svojich fanúšikov a zákazníkov aj v mobiloch? Ozvite sa nám ešte dnes a vyplňte náš kontaktný formulár.

 

Čo pre Vás urobíme?

 

 1. Identifikujeme Vaše ciele.
 2. Zacielime na správnych ľudí pre Váš biznis.
 3. Pripravíme koncept kampane na Facebook-u.
 4. Nastavíme Váš rozpočet.
 5. Priebežná kontrola a správa kampane.

 

 

Autor: Ing. Ľuboš Oláh, Online marketing specialist

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

  Informácie o spracovávaní osobných údajov

  V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

  Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

  Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.