Referencie na náš online marketing

Mohli by sme vám tvrdiť, že naše služby prinášajú výsledky… ale sme oveľa radšej, keď to naši klienti povedia za nás ;-)

 • ONLINE TORO nám zvýšilo prestíž na internete a prinieslo tisícky extra návštevníkov na našu webstránku. Našu spoluprácu považujem za veľmi úspešnú! - Jan Mlejnek, vedúci oddelenia marketingu ZEPPELIN SK s.r.o.
  Zeppelin
 • Veľmi si vážime vysokú odbornosť, bezproblémovú komunikáciu a veľmi silnú podporu. S ONLINE TORO sme dosiahli plánované ciele v oblasti online marketingu za polovičný čas, ako sme plánovali. Aj vďaka vysoko-profesionálnemu prístupu, nastaveniu správnych stratégií a promptnému zapracovaniu aktuálnych zmien, ktoré sa vo virtuálnom svete neustále menia, sa môžeme na podporu ONLINE TORO vždy spoľahnúť.
  HOTTUB
 • S ONLINE TORO sa nám za viac ako 5 rokov podarilo zvysit navstevnost o 80% a posunut 47 kľúčových slov, ktoré sa spolu hladaju 16 270 krát na prvu stranu. Celkovo som veľmi spokojný s komunikáciou, prácou a prístupom agentúry. MaH Opel dealer
  MaH Opel Dealer
 • ONLINE TORO je výbornou investíciou do zvýšenia návštevnosti webstránky, ako aj do jej ziskovosti. Naša dlhodobá spolupráca na SEO a PPC kampaniach je toho dôkazom.
  PR manager
 • Za vyše 1.5 roka spolupráce s ONLINE TORO sa naša webstránka zobrazovala na 1. strane Google pre 133 kľúčových slov. Organická návštevnosť nám vzrástla 5-násobne.
  konateľ
 • Pozitívne hodnotím orientáciu na meranie konverzií a výkonnosť kampaní, ktoré dosahovali 3-násobne lepšie čísla v porovnaní s priemerom.
  Marketingový špecialista
 • Stanovené ciele sme dosiahli na 96% už po 3 mesiacoch spolupráce, čo je veľmi dobrý výsledok. Odporučil by som ONLINE TORO firmám, ktoré chcú docieliť v danom časovom horizonte rast a výnosy z Google. - Ing. Roman Fraňo, výkonný riaditeľ
  AJ Produkty
 • Na začiatku som si nebol úplne istý, čo nám online marketing prinesie, ale už po dvoch štvrťročných vyhodnoteniach prišli výsledky, ktoré predčili prvotné očakávania. So spoluprácou som veľmi spokojný a to nielen s výsledkami, ale aj s komunikáciou, ktorá je zo strany ONLINE TORO veľmi efektívna a príjemná. - Mgr. Marek Brinzík, riaditeľ pre vzťahy s verejnosťou
  NATUR-PACK, a.s.

Za 1 rok sme dosiahli pre

Union

51% Nárast organickej návštevnosti
123% Nárast tržieb

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu!

Rezervujte teraz

Ako sme predbehli všetkých konkurentov

Zeppelin

151% Nárast návštevnosti

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu!

Rezervujte teraz

Za 3 mesiace sme dosiahli pre

Hotel Partizán ****

na Táloch

225% nárast konverzného pomeru z Google
Dodržanie garantovanej mesačnej návštevnosti od prvého mesiaca spolupráce.

Dohodnite si s nami bezplatnú konzultáciu!

Rezervujte teraz

Online marketing sme robili aj pre...

Chcete dosiahnuť podobné výsledky?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.

  Informácie o spracovávaní osobných údajov