ONLINE TORO v kategórii Blog Mentoring

Exportná akadémia

Exportná akadémia

Ako založiť podnikanie v zahraničí a aké online marketingové nástroje použiť?

Je tvoja firma pripravená rásť? Chceš rozšíriť svoje podnikanie na zahraničný trh alebo si založiť firmu v zahraničí? Chceš zlepšiť svoje vedomosti v oblasti online marketingu? S Exportnou akadémiou  sme pre teba pripravili seminár, ktorý ťa naučí množstvo užitočných tipov, ako zefektívniť svoje online podnikanie, expandovať na zahraničné trhy pomocou online marketingových nástrojov a aj ako efektívne financovať svoju online kampaň.

Vyhni sa obvyklým chybám  podnikania, príď si po rady od odborníkov v online podnikaní za symbolickú cenu! Tento večerný seminár ti pomôže zorientovať sa v online marketingových nástrojoch, vysvetlí, ako získať nových zákazníkov a zároveň stabilizovať financie a zodpovie na otázky, ako expandovať (aj do zahraničia). Vďaka skúsenostiam speakrov sa dozvieš, ako dotiahnuť svoj zámer do úspešného konca.

Kedy? 14.6.2018 od 18:00 – 20:00

Kde? Lab.cafe

Vstupné: 3€

REGISTROVAŤ SA

Prednáška je rozdelená do okruhov:

 • základné podmienky zákonom vyžadované pri podnikaní v zahraničí
 • zakladanie firiem v Maďarsku, Česku, Poľsku, na Malte a v Singapure
 • podnikanie  v Maďarsku a jeho špecifiká
 • čo vieme zistiť pri rozhodovaní sa kam expandovať z online nástrojov
 • ako si naplánovať vstup značky na zahraničný trh pomocou online nástrojov
 • online stratégia predaja v zahraničí

REGISTROVAŤ SA

Odborné rady ti dajú:

Braňo Príbojský – FreyaCorp, s.r.o.

brano fotoBranislav Príbojský vyštudoval Paneurópsku vysokú školu práva. Počas svojej praxe pôsobil na manažérskych pozíciách viacerých spoločností rovnako ako aj napozícii právnika vo finančnej správe Slovenskej republiky. Niekoľko rokov pôsobil na pozíciách v spoločnostiach ktoré sa venujú inkorporačným službám s primárnym cielením na zakladanie spoločností v zahraničí. V rámci svojej praxe pomáhal založiť spoločnosti vo viac ako 15tich štátoch v rámci EU a Ázie. Od roku 2017 je spolumajiteľom spoločnosti Freya Corporation s.r.o., ktorá sa venuje zakladaniu spoločností vštátoch, ako je Česká republika, Maďarsko, Francúzsko, Malta, Cyprus, Singapur, Poľská republika. India atď. Cieľom spoločnosti Freya Corporation s.r.o. je pomoc podnikateľom pri expanzii na zahraničné trhy a komplexnú inkorporáciu ich právnych entít.

Katka Molnárová – ONLINE TORO, MENTORING.GURU

IMG_0590Katka Molnárová je odborníčkou na online výkonnostný marketing, financovanie online kampaní a jej prioritou je pomôcť biznisu rásť na internete. Je držiteľka ocenenia E-žena roka, pôsobila aj ako Google trénerka na Slovensku, taktiež je členkou Slovenskej aliancie pre inovatívnu ekonomiku – SAPIE. Špecializuje sa na biznis konzultácie, navrhovanie online stratégií na mieru a budovanie interných digitálnych oddelení vo firmách. Je zástancom názoru, čo je nemerateľné, to sa nerobí a aj preto dosahuje s klientmi tie najlepšie výsledky. Okrem toho sa angažovala v mnohých vzdelávacích projektoch, ako sú školenia pre Google, semináre pre Hospodárske noviny, Stratégie, SARIO, SBA a mnohé iné. Pravidelne pôsobí ako speaker na rôznych podujatiach pre podnikateľov, ale i pre študentov.

Chceš sa zúčastniť seminára?

REGISTROVAŤ SA

 

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

  Informácie o spracovávaní osobných údajov

  V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

  Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

  Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.