Katarína Molnárová Katarína Molnárová v kategórii Blog Kariéra

Mamička wanted! Naša majiteľka hľadá pravú ruku na rozbeh nového projektu!

Si na materskej? Máš doma detičky a potrebuješ sa realizovať a kariérne rásť? Máš ambície sa zdokonaľovať a naberať skills v marketingu a v biznise? Nebojíš sa výziev a si pripravená pracovne aj osobne rásť? Chceš sa za pár mesiacov naučiť toľko, koľko by si sa inde učila niekoľko rokov?
Mamička wanted! Naša majiteľka hľadá pravú ruku na rozbeh nového projektu!

V ONLINE TORO consulting hľadáme nové posily a jedna z ponúkaných pozícií je mimoriadne atraktívna, pretože sa budeš môcť učiť od “majstrov biznisu”. Naša majiteľka Katka rozbieha nové projekty a potrebuje pri sebe pravú ruku. Bude jej pomáhať okrem iného aj s naším mentoringovým programom.

Takto by mal vyzerať náš nový človek:

 • Nemáš problém komunikovať, telefonovať a vybavovať.
 • Vyžívaš sa v plánovaní a organizácií eventov.
 • Kamarátiš sa so sociálnymi sieťami a ideál ak si schopná vytvoriť banner (alebo sa to aspoň naučíš :))
 • Máš skúsenosti s nastavovaním online kampaní.
 • Zvládaš napísať článok.
 • Vieš vytvoriť super prezentáciu.
 • WordPress ti je blízky.
 • Nevadí ti aj nejaká tá administratíva.
 • Nebojíš sa priučiť niečomu novému.
 • Rada vyhľadávaš nové výzvy.
 • Ovládaš multitasking a vieš si ustrážiť vlastný time management – dokážeš si zmanažovať čas natoľko, že aj veľa úloh si vieš rozplánovať tak, aby si všetky dodala načas.

Ak máš naopak takéto vlastnosti, nie si náš človek:

 • Neschopnosť odolávať stresu.
 • Nekomfort pri komunikovaní – telefonovaní s ľuďmi (budeš Katke organizovať stretnutia, takže musíš vedieť zvládať zavolať hoci aj riaditeľovi zemegule, aby si zosúladil ich kalendáre a dohodol detaily stretnutia).
 • Neschopnosť prijať kritiku – robíme len s najlepšími, neočakávame, že budeš všetko vedieť, ale očakávame, že budeš vo všetkom hľadať spôsob, ako veci robiť lepšie a nebojíš sa priznať si chybu.

Aké benefity získaš?

Najväčším benefitom je možnosť “byť hodený do vody”  a učiť sa po boku “majstrov”. U nás nebudeš zakladať papiere, vypĺňať tabuľky. Pomôžeš rozbiehať nový biznis, začneš organizovať, tvoriť kampane, jednoducho si skúsiť všetko, čo k rozbehu nového biznisu patrí.

Samozrejmosťou je flexibilný pracovný čas, vďaka ktorému si môžeš zosúladiť prácu a súkromný “lajf” tak, aby ti bolo dobre a rovnako dobre aj tvojej rodine. Neznamená to, že ťa nechceme vidieť v kancelárií, naopak potrebujeme ťa tu zhruba 20 hodín týždenne, ale to, kedy budeš v kancelárií si môžeš plne prispôsobiť podľa tvojho rodinného života. Sme baby friendly, detí sa nebojíme, naopak, niekedy priniesieme aj tie naše :)

Samozrejmosťou sú rôzne eventy, kurzy, workshopy a tiež ako partneri Google máme prístup k špičkovému online vzdelávaniu.

Okrem toho, že sa niečo nové naučíš, môžeš si taktiež privyrobiť popri materskej. Ak sa ti bude u nás dariť, zapojíme ťa do nášho bonusového programu, vďaka ktorému ti ostanú aj nejaké peniažky navyše, na rodinnú dovolenku to možno z počiatku nebude, avšak môže sa ti stať, že ťa spoločne s rodinnou pobalíme a pojdete s nami pracovať niekam na hory, alebo ku vode :).

katka mentoring

Chceš sa stať súčasťou nášho tímu?

Nahraj nám video CVčko, v ktorom nám povieš niečo v skratke o sebe, svojich skúsenostiach a motivácií pracovať s nami. Linku na video pošli na hr@onlinetoro.sk a nezabudni pridať do predmetu mailovej správy hashtag #pravaruka. Pokiaľ splníš naše očakávania – my sa ti už ozveme. :-)

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

„V priebehu 6 mesiacov sme klientovi Top English zvýšili návštevnosť webstránky o 52%, vďaka čomu im narástli tržby o 46%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.
Informácie o spracovávaní osobných údajov