Katarína Molnárová v kategórii Online marketing SEO

Konkurenciu neriešim

Tento blog som chcela začať vetou… už dlho som nič odborné nenapísala, ale kiež by to bola pravda. Byť podnikateľkou v oblasti SEO služieb si vyžaduje nasadenie, ktoré nie je na prvý pohľad vidno. A tým nasadením nemyslím vyhrievanie sa na pláži s mobilom a vydávanie príkazov...
Konkurenciu neriešim

V podnikaní som začínala ako jednotlivec. Prešla som si všetkým, od varenia kávy, účtovníctva, HR manažérky, Account manažérky, kontrolórky kvality, strategického plánovania až po upratovačku. Dnes sa na to všetko pozerám s úsmevom a nadhľadom. A presne tak vnímam aj konkurenciu.

Kto ma pozná vie, že na konkurenčné osočovanie už dlho nereagujem. Považujem to za plytvanie času, ktorý môžem venovať zlepšovaniu našich služieb. Na druhej strane, s rastom firmy mám aj väčšiu zodpovednosť za svojich zamestnancov a klientov. Preto si bezhlavé reakcie už nemôžem dovoliť. No napriek tomu, že nereagujem, neznamená to, že tieto správy ignorujem.

Prácu iných SEO agentúr nehodnotím

Pokiaľ ma o to klient požiada, maximálne napíšem body, ktoré sa na stránke dajú vylepšiť. Avšak, pokiaľ chce klient hodnotenie práce inej agentúry, vyjadrím sa vždy s poznámkou, že nevidím do pozadia, neviem do akej miery bola spolupráca s klientom nastavená, nepoznám rozsah služby, ktorú majú s klientom dohodnutú, a preto hodnotenie nemôže byť úplne objektívne.

Považujem to za základ etiky v biznise.

Nemám nič proti konštruktívnej kritike a hodnoteniam. Všetci máme právo na vyjadrenie svojho názoru. Napokon, je to práve feedback, vďaka ktorému sa môžeme posúvať ďalej. Avšak, čiara medzi názorom a osobným útokom je tenká.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.