Katarína Rusňáková SEO v kategórii Online marketing SEO

Konkurenciu neriešim

Tento blog som chcela začať vetou… už dlho som nič odborné nenapísala, ale kiež by to bola pravda. Byť podnikateľkou v oblasti SEO služieb si vyžaduje nasadenie, ktoré nie je na prvý pohľad vidno. A tým nasadením nemyslím vyhrievanie sa na pláži s mobilom a vydávanie príkazov...
Konkurenciu neriešim

V podnikaní som začínala ako jednotlivec. Prešla som si všetkým, od varenia kávy, účtovníctva, HR manažérky, Account manažérky, kontrolórky kvality, strategického plánovania až po upratovačku. Dnes sa na to všetko pozerám s úsmevom a nadhľadom. A presne tak vnímam aj konkurenciu.

Kto ma pozná vie, že na konkurenčné osočovanie už dlho nereagujem. Považujem to za plytvanie času, ktorý môžem venovať zlepšovaniu našich služieb. Na druhej strane, s rastom firmy mám aj väčšiu zodpovednosť za svojich zamestnancov a klientov. Preto si bezhlavé reakcie už nemôžem dovoliť. No napriek tomu, že nereagujem, neznamená to, že tieto správy ignorujem.

Prácu iných SEO agentúr nehodnotím

Pokiaľ ma o to klient požiada, maximálne napíšem body, ktoré sa na stránke dajú vylepšiť. Avšak, pokiaľ chce klient hodnotenie práce inej agentúry, vyjadrím sa vždy s poznámkou, že nevidím do pozadia, neviem do akej miery bola spolupráca s klientom nastavená, nepoznám rozsah služby, ktorú majú s klientom dohodnutú, a preto hodnotenie nemôže byť úplne objektívne.

Považujem to za základ etiky v biznise.

Nemám nič proti konštruktívnej kritike a hodnoteniam. Všetci máme právo na vyjadrenie svojho názoru. Napokon, je to práve feedback, vďaka ktorému sa môžeme posúvať ďalej. Avšak, čiara medzi názorom a osobným útokom je tenká.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.