Katarína Molnárová Katarína Molnárová v kategórii Blog Content marketing Google Adwords Marketing Online marketing Online novinky PPC Prípadové štúdie SEO Social media

Každý ich pozná, nikto nevie čo robia AJ – sponzorujú IIHF už roky!

Každý ich pozná, nikto nevie čo robia AJ – sponzorujú IIHF už roky!

Poznáte toto logo? Fanúšikovia hokeja iste poznajú notoricky známe logo na dresoch rozhodcov už každoročne organizovaných majstrovstiev sveta v ľadovom hokeji IIHF. Napriek tomu, že logo každý pozná, hovorí sa, že firma je ako Kolombova žena. “Všetci ju poznajú, ale nikto ju ešte nikdy nevidel”. Napriek tomu, že známa švédska firma pôsobí už 24 rokov na Slovensku, Slováci si stále nevedia spojiť jej logo s tým, čo na Slovensku vlastne robí.

Akou cestou sme chceli AJ produkty zviditeľniť a objasniť ich predmet činnosti na slovenskom trhu?

Dvoma hlavnými fázami a zároveň výzvami.

  1. V 1. fáze spolupráce sme sa zamerali na viditeľnosť v prirodzenom vyhľadávaní Google (organickom). O tom, ako sme zákazníkovi priniesli za 6 mesiacov SEO spolupráce o 60 % viac výnosov si môžete prečítať viac v našej prípadovej štúdii tu.
  2. Druhou a v podstate najväčšou výzvou bolo pre nás povedať Slovákom o tom, čo záhadné logo na dresoch rozhodcov na majstovstvách sveta v ľadovom hokeji  znamená. Spojili sme hlavy dokopy, prizvali sme do konkurzu našu spriaznenú agentúru CORE4 (CORE4 je spolu s DIGILINE, UNIMEDIA a ONLINE TORO v jednej vlastníckej štruktúre), aby nám pomohla s trefnou kreatívou. Výsledkom bola billboardová kampaň, séria YouTube videí, či kampaň na sociálnych sieťach, prostredníctvom ktorej sme komunikovali hlavnú myšlienku. Aj produkty – zariadime všetko od vašej kancelárie, šatne, záhrady, či stavebnej dielne.

Pozrite si sériu videí tu:


Chcete pomôcť s vašou reklamou? U nás v ONLINE TORO sme pripravení obslúžiť každého zákazníka, od veľkej firmy, po malého živnostníka.  Zistite, čo vymyslíme pre vás tu.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

„V priebehu 6 mesiacov sme klientovi Top English zvýšili návštevnosť webstránky o 52%, vďaka čomu im narástli tržby o 46%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.
Informácie o spracovávaní osobných údajov