ONLINE TORO ONLINE TORO v kategórii Kariéra

Hľadáme obchodníka, ktorý sa v dave nestratí

Ak máš zmysel pre biznis, baví ťa svet online marketingu, rád alebo rada komunikuješ a chceš pomáhať firmám pri ich raste, tak hľadáme práve teba.
Hľadáme obchodníka, ktorý sa v dave nestratí

My, v ONLINE TORO veríme, že správne uchopený online marketing má byť efektívny a prinášať zisk. Našim klientom pomáhame objavovať skryté možnosti rozvoja biznisu. Víziou našej spoločnosti je stať sa top poradcom firiem pri ich napredovaní a raste. A práve preto hľadáme nové posily, ktoré by nám tento cieľ pomohli dosiahnuť.

Čo budeš robiť?

Budeš sa stretávať so zástupcami našich súčasných klientov, oslovovať nových, analyzovať ich biznis a navrhovať stratégie ako zvyšovať ich zisk. Staneš sa komunikačným mostom medzi našim klientom alebo potenciálnym klientom a tímom našich online marketingových špecialistov. Nášmu tímu odovzdáš všetky potrebné informácie tak, aby vedeli pripraviť čo najefektívnejšiu stratégiu.

V ONLINE TORO nemáme veľa striktných pravidiel, až na jedno: Prinášať klientom zisk a hodnotu. Tvojou úlohou bude zabezpečiť, aby to platilo a aby naši klienti boli spokojní. Budovanie dobrých vzťahov a komunikácia s našimi klientmi bude alfou a omegou tvojej práce.

Aký by si mal byť?

Si človek so zmyslom pre biznis. Si extrovert, máš výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti. Baví ťa stretávať nových ľudí a pomáhať im. Máš analytické myslenie a dávku zdravej asertivity. Si samostatný/-á a zodpovedný/-á – jednoducho sa na teba dá spoľahnúť. Ak je s tebou navyše sranda, tak si náš človek :)

Nemusíš byť úplný expert na online marketing, lebo s návrhom a implementáciou marketingových stratégií ti budú pomáhať naši marketingoví špecialisti. Do tajov online marketingu ťa radi zaučíme, ak uvidíme tvoj drive a ochotu rýchlo sa učiť.

Aký by si NEMAL byť

  • do tímu neberieme expertov v prokrastinácii a lenivcov
  • nesmieš byť introvert
  • nesmieš sa báť stresu
  • nesmieš byť podrazák

A čo plat?

Tvoj plat bude závisieť od:

  • tvojho prínosu pre našu spoločnosť
  • toho, ako sa svojim profilom približuješ našim očakávaniam
  • tvojich skúsenosti

Benefity

Časová flexibilita – fixný čas, kedy by si mal byť v práci je od 10:00 – 14:00. Zvyšok dňa pracuješ kedy ti to vyhovuje. Ak vidíme, že sa na teba vieme spoľahnúť, tak sa vieme dohodnúť aj na práci na diaľku (home office). Radi sa stretneme aj mimo práce na rôznych teambuildingových aktivitách.

Hlavným benefitom našej práce je uvoľnená atmosféra a vynikajúci tím. Niečo o našich hodnotách a firemnej kultúre nájdeš aj na našom blogu. Sme partia mladých ľudí, ktorá spoločne robí to, čo nás baví.

Chceš sa k nám pridať?

Pošli nám svoje CV a napíš pár riadkov o sebe na hr@onlinetoro.sk.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.
Informácie o spracovávaní osobných údajov