Adriana Sečkárová Adriana Sečkárová v kategórii Kariéra

SEO ACCOUNT MANAGER WANTED

SEO ACCOUNT MANAGER WANTED

Máš skúsenosti z digitálu?
Chceš pracovať na nových projektoch a chceš sa zlepšiť v SEO a online marketingu od majstrov?
Si schopný vedomosti nasávať ako špongia?

Ak si na všetko zodpovedal áno, tak si náš toreádor!

U nás to totiž budeš potrebovať. Vsaješ (a to rýchlo) veľa vedomostí z online sveta a budeš pracovať na reklamných kampaniach našich zákazníkov – predovšetkým na ich SEO, linkbuildingu, content stratégii.

Tvojou náplňou práce bude starostlivosť o zákazníkov, analýza ich biznisu, tvorba SEO stratégie a kampaní, ktoré im pomôžu zvyšovať návštevnosť a konverzie na ich weboch prostredníctvom rôznych nástrojov (Google Analytics, Google Ads, Majestic, Strossle). Budeš pracovať s novinármi a copywritermi, ale aj s marketingovými managermi našich zákazníkov. Proste dohliadneš, aby všetko “klapalo” podľa plánu.

Takéto vlastnosti by si mal mať:

 • Si TOP v komunikácii (ústny i písomný prejav).
 • Baví ťa vyhľadávať nové výzvy.
 • Nebojíš sa otvárať so zákazníkom nové témy.
 • Kritickú komunikáciu riešiš proaktívne, nečakáš kým si prípadný problém všimne zákazník – odkomunikuješ ho prvý – šetrne, čím riadiš riziko prípadnej straty zákazníka.
 • Ovládaš multitasking :) (okay tak aspoň si vieš zmanagovať viac taskov naraz a používaš na to nástroje ako napr. Trello, Basecamp, alebo iné)
 • Baví ťa hrať sa so štatistikami webov napríklad v Google Analytics, rozumieš im a si schopný spísať závery a návrhy na vylepšenia.
 • Vieš si ustrážiť vlastný time management a aj veľa úloh si vieš rozplánovať tak, aby boli všetky dodané načas.

Ak máš naopak takéto vlastnosti, nie si náš človek:

 • Neschopnosť odolávať stresu.
 • Nekomfort pri komunikovaní – telefonovaní so zákazníkmi, osobné stretnutia.
 • Neschopnosť prijať kritiku – robíme len s najlepšími, neočakávame, že budeš všetko vedieť, ale očakávame, že budeš vo všetkom hľadať spôsob, ako sa veci urobiť dajú a nebudeš sa vzdávať.

Aké benefity získaš?

 1. Pomôžeš rozbiehať nový biznis spolu s našim zákazníkom, začneš organizovať, tvoriť kampane, jednoducho si skúsiš všetko, čo pomôže rozbehnúť biznis našim zákazníkom v online sfére.
 2. Samozrejmosťou sú rôzne eventy, kurzy, workshopy a tiež ako partneri Google máme prístup k špičkovému online vzdelávaniu.
 3. Nastav si pracovný čas, ako ti sedí, home office bol u nás vždy samozrejmosťou. Hľadáme však kolegu, ktorý ku nám zapadne, chce s nami tráviť čas a vyhradíme mu miestečko v našom office. Potrebuješ jeden deň “vypnúť” a pracovať odinakadiaľ? Nie je problém. Keď sa zapracuješ a bude na teba spoľah, budeš mať voľnosť ako nikde predtým.
 4. Sedíme v Petržalke – v spoločných priestoroch so skupinou ďalších našich agentúr (Digiline, UNIMEDIA).
 5. Tiež pracujeme spoločne niekedy mimo kanceláriu. Skrátka sa zoberieme niekde (hrádza, kaviareň, lyžovačka…) a pracujeme odtiaľ. Dobré nápady sa niekedy lepšie vymýšľajú mimo pracovného miesta.

U uchádzača predpokladáme:

 • minimálne 3 roky skúseností ako account manager alebo sales manager
 • sedliacky rozum – schopnosť pochopiť a hovoriť rečou zákazníka
 • prehľad vo svete online marketingu
 • zodpovednosť a samostatnosť v hľadaní riešení
 • ochota niečo nové nás v tíme naučiť
Mzdové podmienky (brutto)

1 200 – 1 800 EUR/mesiac

Variabilná zložka mzdy až do 700 EUR/mesiac

Myslíš, že k nám zapadneš? Pre zaradenie do výberového konania pošli e-mail na hr@onlinetoro.sk spolu s tvojím CV a 2 minútovým selfie videom, v ktorom sa v krátkosti predstavíš a zodpovieš na otázky:
Čo nás môžeš naučiť?
Prečo by sme mali vybrať práve teba?!

Tešíme sa na teba,

Tvoje ONLINE TORO

O nás

Sme partia mladých ľudí, ktorých baví online marketing. Už 12 rokov nás teší pomáhať iným firmám v raste a prinášať im nových zákazníkov z Google, YouTube – z internetu. Nepotrpíme si na formality, ale potrpíme si na výsledky práce. Sem-tam vybehneme na nejaký bežecký pretek, lyže a sem-tam aj na nejakú žúrku :) Máme radi fair-play, sme flexibilní, sloboda je u nás najvyšší princíp, ktorou dýcha naša firemná kultúra. Slobodný je náš pracovný čas, výber projektov a zákazníkov na ktorých pracujeme, slobodne sa rozhodujeme, koľko budeme pracovať. Sme zodpovední a naša práca nás baví. Nehráme sa na šéfov, všetci sme si rovní – kolegovia i zákazníci. Na prvom mieste je pre nás rovnováha – nemakamé od nevidím do nevidím, rozvíjame ducha, telo i naše vedomosti súbežne. Staviame na dlhodobých vzťahoch so zákazníkmi, kolegami. Od roku 2019 sme súčasťou skupiny SORIA a.s. kde okrem iného patria aj iné agentúry. “Digiline is our brother, UNIMEDIA is our sister”. Od roku 2020 chceme pôsobiť ako agentúra 1. kontaktu pre zákazníka v prípade, že potrebuje akúkoľvek marketingovú službu. Spolu s agentúrami, ktoré máme v portfóliu vieme zabezpečiť skutočne všetko od marketingového prieskumu, cez TV reklamu, billboardy a hlavne online kanály ako Google, YouTube, či reklama v online médiách.

SME bežci na dlhé trate…v SEO.
Sme ONLINE TORO.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.
Informácie o spracovávaní osobných údajov