gonzales v kategórii Online marketing

Čo ste ochotní urobiť za 100 EUR ?

Na slovenský internetový trh prichádza nový portál s názvom: Jaspravim.sk. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že vytvára komunitu šikovných ľudí, ktorí sú odhodlaní robiť originálne činnosti a následne ich ponúkať celému svetu. Chcete vedieť viac?
Čo ste ochotní urobiť za 100 EUR ?

Na slovenský internetový trh prichádza nový portál s názvom: Jaspravim.sk. Jeho jedinečnosť spočíva v tom, že vytvára komunitu šikovných ľudí, ktorí sú odhodlaní robiť originálne činnosti a následne ich ponúkať celému svetu. Chcete vedieť viac?

 

Budete prekvapení, aký zaujímavý výsledok môže priniesť spojenie nezamestnanosti, nudy na internete a vašej kreativity.

Podľa výskumov sú so svojou prácou najviac spokojní živnostníci. Stále je však veľa ľudí, ktorí si živnosť nezaložia buď zo strachu, alebo z neistoty. Napriek tomu sa však počet živnostníkov z roka na rok zvyšuje…

 

Našťastie, dnešná doba ponúka veľa alternatív, ktoré umožňujú ľuďom zarobiť si peniaze legálne prostredníctvom internetu, (napr. práca na doma alebo brigáda na doma) a zároveň ušetria malým podnikateľom peniaze za služby.

Súčasná neľahká ekonomická situácia núti firmy hľadať možnosti, ako znížiť náklady.

 

A práve využívanie služieb šikovných užívateľov internetu môže uľahčiť ich fungovanie. Nielenže ušetria náklady na potenciálneho zamestnanca, ktorý by možno neskôr nemal čo robiť, nemusia tiež kontaktovať a hľadať firmy, ktoré by si za špecifické služby vypýtali oveľa vyššie sumy. Využívanie kreatívnych schopností overených užívateľov na internetových stránkach, ako je napríklad Jaspravim.sk, stojí maximálne 100 EUR.

 

Ľudia, ktorí majú prístup na internet, si tak svojou šikovnosťou a talentom môžu výrazne zarobiť na internete. Ponúknu svoje lacné služby online – návrh firemnej vizitky, loga, reklamný text, a keď si niekto službu online vyberie a službu urobia k spokojnosti druhej strany, dostanú zaplatené. Práca na doma sa tak stáva zábavou.

 

Aby bol celý proces jednoduchý, vypustili sme vyjednávanie z nákupného procesu. Ľudia ponúknu službu alebo produkt, čo urobia a za koľko to presne urobia, a predávajúci si to kúpi v prípade, že s tým súhlasí. Peniaze sú celý čas uložené u Jaspravim.sk, takže riziko pre kupujúceho a  predávajúceho je nulové. Brigáda na doma sa tak môže veselo začať.

 

Stránka Jaspravim.sk ponúka prácu na doma, brigádu online a optimálne riešenie pre ľudí, ktorí si chcú zlepšiť svoju finančnú situáciu, a pre kupujúcich, ktorí hľadajú lacné služby online, nižšie ceny a priestor na ušetrenie peňazí. Online reklama sa tak stáva lacnou a dostupnou záležitosťou pre každého s pripojením na internet.

 

Pridanie inzerátu je bezplatné pre ľudí, ktorí chcú ponúkať svoje služby a produkty na stránke Jaspravim.sk. Stránka si strhne poplatok až vtedy, keď sa služby predá, takže predávajúceho to nič nestojí.

Idea k vytvoreniu tejto komunitnej stránky, ktorá chce týmto spôsobom pomáhať vznikla, keď zakladatelia hľadali niekoho, kto by im napísal rýchlo a profesionálne tlačovú správu pre ich myšlienku.

Je čas, aby slovenskí užívatelia internetu zobrali svoju šikovnosť do vlastných rúk a ponúkli ju. V konkurencii iných šikovných zistia, či ich lacné služby a ceny sú tie správne.

 

Kedy si pridáte inzerát Vy? A kedy ušetríte náklady? Skúste www.jaspravim.sk ešte dnes.

 

Schválil: Ing. Ľuboš Oláh, Sales & Online marketing

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem získať viac zákazníkov z prirodzeného - organického - neplateného Google?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Získajte SEO audit a workshop na mieru ZDARMA!

    Informácie o spracovávaní osobných údajov

    V našom blogu sa toho ukrýva oveľa viac. Páčia sa vám informácie, ktoré u nás môžete nájsť? Radi vám ich budeme 1x do mesiaca posielať na mail.

    Stačí, ak sa prihlásite na odber nášho newslettera.

    Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.