Michaela Kinčoková v kategórii Blog Content marketing Kariéra Mentoring Online marketing Online novinky PPC SEO Social media Web

Otvorili sme nový mentoringový program a TY môžes byť jeho súčasťou!

Rád kávičkuješ? Brainstormuješ? Dojdi na kávičku so skúseným online mentorom! Nakopni svoje podnikanie a urýchli rast svojej firmy. Využi naplno svoj trhový potenciál a pravidelne získavaj nových zákazníkov. Pretav svoje nápady do reálneho biznisu, ktorý ti prinesie vytúžený úspech.
Otvorili sme nový mentoringový program a TY môžes byť jeho súčasťou!

Získaj mentoringový program

Úvodné 2 hodiny s profesionálnym biznis mentorom len za 156 €  49 €kúpiť tu

business-1989131_1920

Vieme ti pomôcť s tvojim podnikaním a to formou nášho nového mentoringového programu, ktorý sme otvorili v januári. ALE POZOR! Máme voľných posledných 6 miest. Preto neváhaj a pridaj sa k našim štyrom zverencom Anne, Viktorovi, Lenke a Ilonke, ktorí už tvrdo zarezávajú na svojich projektoch a ktorým sme pomohli naštartovať ich biznis z nuly už za 2 mesiace. Inšpiruj sa Ankou a Viktorom, ktorí získali až trojnásobok platiacich zákazníkov už v priebehu prvých dvoch mesiacov mentoringového programu. Získaj aj ty nových zákazníkov, pracuj na sebe a dosiahni vďaka nášmu exkluzívnemu mentoringu skutočné výsledky!

Prečo by mohol byť mentoring práve pre teba?

  • Potrebuješ profesionálnu podporu, skúsený pohľad na biznis, novú perspektívu a inšpiráciu?
  • Potrebuješ URGENTNE nových klientov PRAVIDELNE?
  • Potrebuješ podporu skúseného odborníka s konkrétnou biznis výzvou alebo náročným projektom?
  • Potrebuješ VÝZVU a testovať svoje nápady, aby si dosiahol nové ciele a úspech?
  • Potrebuješ pravidelne pracovať na svojich víziách a dosahovať výsledky?

Uchmatni si jedno z posledných miest v programe, príď na kávičku. 

Otestuj si nás na úvodnej “dvojhodinovke” za akciovú cenu 156 € 49 € PRIHLASIŤ SA TU

Takto ti môže pomôcť náš mentoringový program

Mentoring je služba, vďaka ktorej si vieš “prenajať” dlhoročné skúsenosti z rôznych oblastí biznis a online marketingu na to, aby si posunul svoj projekt vpred. Mentor je osoba, ktorá ti okrem svojich vedomostí, nastaví zrkadlo a konštruktívnou kritikou zhodnotí tvoje nápady a ich potenciál. Poskytne ti profesionálnu podporu, skúsený pohľad na biznis, novú perspektívu a inšpiráciu. Prostredníctvom mentoringu získaš podporu odborníka s konkrétnou biznis výzvou alebo náročným projektom.

Katka facebook_preview recenzie mentoring

Ak máš záujem o mentoringový program, vyplň prosím PRIHLÁŠKU a skús si s nami úvodnú “kávičkovú dvojhodinovku” za akciovú cenu 156 €   49 €

Takto pomohol mentoring našej klientke Lydke:

Ako prebieha mentoringový program?

  • Úvodná dvojhodinovka za akciovú cenu 156 €  49 € , kde sa “oťukáš so svojim mentorom” a dostaneš spätnú väzbu k tvojmu podnikaniu.
  • 2 hodiny jedenkrát mesačne – kreatívna dvojhodinovka s naším senior mentorom s konkrétnymi návrhmi pre rýchlejšie dosiahnutie cieľov a KPI’s, analýza doterajšej biznis stratégie a jej vyhodnotenie.
  • 45 minút trikrát mesačne – kontrola implementovaných úloh z predchádzajúceho stretnutia, odstránenie blokerov, ktoré ti bránia posúvať sa vpred, rozobranie novej témy a stanovenie úloh do ďalšieho stretnutia.

Zmysel mentoringového programu spočíva v tom, že budeš kontinuálne pracovať na svojich firemných projektoch a úlohách. Budeš na svojom podnikaní pracovať z týždňa na týždeň a zároveň sa zaväzuješ vypracovávať úlohy, na ktorých sa spolu s tvojim mentorom dohodnete počas stretnutí.

Počas stretnutí sa budeš stretávať s rôznymi mentormi. Biznisovými – ktorí ťa počas celej spolupráce budú kouchovať a preberať biznisové témy ako – biznis plán, obchodný a marketingový plán, nastavenie KPI’s, tvoja podnikateľská vízia, osobná vízia a dosiahnutie balancu vo všetkých oblastiach tvojho života. Budeme sa venovať taktiež témam ako naberať nových ľudí do tímu (HR), no skúsený mentor ti dá aj best practices ako riadiť firmu vrátane know how zo všetkých možných systémov a softvérov, ktoré ťa naučia zefektívniť vlastný time management. Biznisový mentor ti môže do programu po tvojom odsúhlasení nasadiť špecializovaných mentorov, s ktorými budeš rozoberať témy ako: SEO, PPC – Google Adwords, sociálne siete (Facebook, LinkedIn a pod.), newslettre, tvorbu funnels a identifikáciu cesty zákazníka, copywriting, online PR a ďalšie iné. Taktiež sa pozrieme na potenciál trhu a „ideálnu cestu“ zákazníka, určíš si kľúčové priority a k nim akčné kroky, ktorými v stanovenom termíne spoločne tvoje ciele naplníme.

Stihol si si už uchmatnúť svoje miesto?

Ak si to chceš s nami odskúšať, prihlás sa IHNEĎ na úvodnú dvojhodinovku za akciovú cenu 156 €  49 € PRIHLÁSENIE TU.

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.
Informácie o spracovávaní osobných údajov