Katarína Molnárová Katarína Molnárová v kategórii Blog Kariéra

Ako nehire-ovať ľudí, aneb “výberové (ne)konanie” u nás v ONLINE TORO

Už dlhšie som sa zamýšľala nad tým, akým spôsobom som sa dostala do spolupráce s tými najšikovnejšími v mojom okolí. Zhruba pred piatimi rokmi som začala spolupracovať s Ekonomickou univerzitou a otvorili sme prvý ONLINE KLUB. Aj prostredníctvom klubu som sa dostala k tým najschopnejším študentom. Veľa z nich u nás aj stážovalo, pracovalo, alebo sa uplatnili v iných agentúrach.
Ako nehire-ovať ľudí, aneb “výberové (ne)konanie” u nás v ONLINE TORO

Skúsenosť s týmito ľuďmi bola vždy dobrá, no stále chýbali skúsení ľudia. Bežné výberové konania často končili katastrofou – buď neobsadenou pozíciou alebo nasadením človeka, ktorý úplne nesadol do tímu (toto všetko čaká každého neskúseného mladého podnikateľa,  takže s neschopnosťou vybrať do tímu tých správnych ľudí, som sa stretla aj ja). Ale, prišla zmena.

Najpodstatnejší rozdiel v tom, čo som začala robiť inak, bola samotná podstata náboru zamestnancov. Zmena myslenia prišla v tom, že nehľadám zamestnancov, ale partnerov, kolegov, spolupracovníkov, zaujímavých a aktívnych ľudí, ktorí chcú meniť veci k lepšiemu a hlavne radi veci menia!

Tak som výberové konania zmenila na pozvanie na kávičku, začala sa viac zaujímať o ľudí a  o to, čo chcú robiť, dosiahnuť, ako chcú žiť. Môžem povedať, že po rokoch prvý krát cítim, že mám v ONLINE TORO skutočne skvelý tím a každý deň sa teším na spoluprácu s nimi.

Ako to už však býva, aj my hľadáme nových a nových ľudí. Preto…

Ak hľadáš parťákov a pracovný život pre teba nie je rutina, ale výzva, ktorá ťa ženie vpred, ak chceš vstávať každé ráno s pocitom, že sa tešíš do práce, pošli nám na adresu hr@onlinetoro.sk krátky cover letter kto si, čo si, a čo by si chcel dosiahnuť v najbližších 3 rokoch. Ak máš predstavu ako svojou osobnosťou môžeš prispieť do nášho tímu, von s tým, píš čo ti len prsty na klávesnici vydržia :).

Aktuálne voľné pracovné pozície nájdete tu: voľné pracovné pozície ONLINE TORO

V prípade, že nemáme voľné pracovné pozície, nezúfajte, možno vám nejakú vytvoríme na mieru :) – hlavne nám dajte o sebe vedieť!

Katka

Tipy z nášho newslettra vás vystrelia vyššie v Google a získajú si srdcia vašich zákazníkov

A to najlepšie - sú úplne zdarma

Tiež nemáme radi SPAM a preto ho neposielame. Vaše údaje nikdy neposkytneme tretej strane.

Máte záujem, aby vaša webstránka začala konečne zarábať?
Neviete prečo vám na stránku nik nechodí? Vieme vám pomôcť.
Naši SEO špecialisti sa s webmi kamarátia, a na základe dôkladnej analýzy vám povedia ako problém vyriešiť.
Stačí, ak ich kontaktujete prostredníctvom nezáväzného formulára.

Katarína Rusňáková
majteľka spoločnosti

„V priebehu 1 roka sme klientovi Union zvýšili návštevnosť webstránky o 51%, vďaka čomu im narástli tržby o 123%. Ako môžem pomôcť vám?“

Nechajte nám na seba kontakt a do 24 hodín sa vám ozveme.
Informácie o spracovávaní osobných údajov